Aktualności

OLIMPIA OLSZTYNEK - TĘCZA MIŁOMŁYN

• autor: bramkarz27, 2011-11-19 18:16

17 - KOLEJKA KLASY OKRĘGOWEJ.

W 2 Kolejce rundy wiosennej Olimpia Olsztynek spotkała sie na własnym boisku z Tęczą Miłomłyn drużyną z którą w 1 meczu wygrała 1:0 w Miłomłynie. Goście przyjechali do Olsztynka po rewanż i nastawili sie na początku spotkania na gre z kontry chodź przez pierwsze 20 minut to Olimpia miała optyczną przewage i w 10 min prowadzenie na 1:0 daje Łukasz Duch który trafia do siatki gości. Po tej bramce goście zaczeli coraz śmielej atakować i w jednej z sytuacji znalazł sie Bogdanowicz ale przytomnie zachował sie Krystian Jędrejek który zablokował w ostatniej chwili udeżenie napastnika Tęczy. W 45 minucie rzut rożny wykonuje Wilk i precyzyjnie wrzuca wprost na głowe zamykającego akcje Marcina Rykowskiego mamy 2:0 bramka do szatni.Po przerwie do odrabiania strat biorą sie goście i już w 48 minucie zawonik gości Czerkawski wpada w pole karne i udeża niecelnie koło słupka bramki Olimpi. Gospodaże próbowali podwyższyc wynik ale albo akcje kończyły sie na bloku obronnym gości albo brakowało centymetrów by piłka ugrzęzła w siatce Tęczy. 53 minuta i rzut wolny dla gości wykonuje Czerkawski, złe ustawienie bramkarza Olimpi Marcina Nachaj i piłka trafia do siatki gospodaży mamy wynik 2:1 , po tej bramce jeszcze bardziej Tęcza uwieżyła w wywiezienie korzystnego wyniku i po jednej z akcji zawodnik gości trafia w ręke naszego obrońcy sędzia dyktuje rzut karny  w 82 minucie który na gola zamienia kapitan Tęczy Kasprowicz  2:2. Wynik do końca spotkania nie uległ zmianie Olimpia jak i Tęcza podzieliły sie punktami na zakończenie sezonu.