login / email:
hasło:
zapomniałem hasła
zarejestruj się
Logowanie
Logowanie
Olimpia Olsztynek - strona nieoficjalna
Tabela ligowa
Liga Okręgowa
1.
Olimpia II Elbląg
38
2.
Orzeł Janowiec Kościelny
33
3.
Polonia Iłowo
32
4.
GKS Stawiguda
31
5.
Warmiak Łukta
31
6.
Olimpia Olsztynek
27
7.
Grunwald Gierzwałd
24
8.
Tęcza Miłomłyn
23
9.
Ewingi Zalewo
22
10.
Syrena Młynary
21
11.
Concordia II Elbląg
21
12.
Ossa Biskupiec Pomorski
17
13.
Iskra Narzym
17
14.
Kormoran Zwierzewo
16
15.
Zamek Kurzętnik
12
16.
Osa Ząbrowo
9
Menu główne
Strona główna
Aktualności
O klubie
Terminarz rozgrywek
Kadra
Galeria
LIGA HALOWA OLSZTYNEK
Statystyki
Brak użytkowników
zalogowanych i
2 gości
dzisiaj:
35
, wczoraj:
5
ogółem:
128 951
statystyki szczegółowe
Uzytkownicy
Kibic - 6
Pilkarz - 2
Dzialacz - 0
Sztab - 0
Logowanie
Zarejestruj się
Wyszukiwarka
Terminarz rozgrywek
Rozgrywki Ligowe
Kol.
Data
Drużyna 1
Wynik
Drużyna 2
Relacja
17
2011-11-19
Iskra Narzym
2:3
Orzeł Janowiec Kościelny
zobacz ›
17
2011-11-19
Concordia II Elbląg
1:1
Grunwald Gierzwałd
zobacz ›
17
2011-11-19
Warmiak Łukta
3:2
Syrena Młynary
zobacz ›
17
2011-11-19
Kormoran Zwierzewo
0:2
Ewingi Zalewo
zobacz ›
17
2011-11-19
Polonia Iłowo
1:0
Zamek Kurzętnik
zobacz ›
17
2011-11-19
Ossa Biskupiec Pomorski
2:4
Olimpia II Elbląg
zobacz ›
17
2011-11-19
GKS Stawiguda
4:1
Osa Ząbrowo
zobacz ›
17
2011-11-19
Olimpia Olsztynek
2:2
Tęcza Miłomłyn
relacja ›
16
2011-11-13
Grunwald Gierzwałd
2:1
Olimpia Olsztynek
zobacz ›
16
2011-11-11
Ossa Biskupiec Pomorski
0:1
Polonia Iłowo
zobacz ›
16
2011-11-11
Zamek Kurzętnik
2:2
Kormoran Zwierzewo
zobacz ›
16
2011-11-11
Ewingi Zalewo
Osa Ząbrowo
13:00
16
2011-11-11
GKS Stawiguda
5:1
Warmiak Łukta
zobacz ›
16
2011-11-11
Syrena Młynary
2:1
Concordia II Elbląg
zobacz ›
16
2011-11-11
Tęcza Miłomłyn
2:0
Iskra Narzym
zobacz ›
16
2011-11-11
Olimpia II Elbląg
1:1
Orzeł Janowiec Kościelny
zobacz ›
15
2011-11-05
Tęcza Miłomłyn
2:1
Orzeł Janowiec Kościelny
zobacz ›
15
2011-11-05
Grunwald Gierzwałd
1:0
Iskra Narzym
zobacz ›
15
2011-11-05
Syrena Młynary
2:1
Olimpia Olsztynek
relacja ›
15
2011-11-05
GKS Stawiguda
2:1
Concordia II Elbląg
zobacz ›
15
2011-11-05
Ewingi Zalewo
1:2
Warmiak Łukta
zobacz ›
15
2011-11-05
Zamek Kurzętnik
2:0
Osa Ząbrowo
zobacz ›
15
2011-11-05
Ossa Biskupiec Pomorski
2:1
Kormoran Zwierzewo
zobacz ›
15
2011-11-05
Polonia Iłowo
1:4
Olimpia II Elbląg
zobacz ›
14
2011-10-29
Kormoran Zwierzewo
0:2
Polonia Iłowo
zobacz ›
14
2011-10-29
Osa Ząbrowo
2:3
Ossa Biskupiec Pomorski
zobacz ›
14
2011-10-29
Warmiak Łukta
2:2
Zamek Kurzętnik
zobacz ›
14
2011-10-29
Concordia II Elbląg
0:4
Ewingi Zalewo
zobacz ›
14
2011-10-29
Olimpia Olsztynek
0:0
GKS Stawiguda
zobacz ›
14
2011-10-29
Iskra Narzym
2:1
Syrena Młynary
zobacz ›
14
2011-10-29
Orzeł Janowiec Kościelny
1:0
Grunwald Gierzwałd
zobacz ›
14
2011-10-29
Olimpia II Elbląg
14:1
Tęcza Miłomłyn
zobacz ›
13
2011-10-23
Grunwald Gierzwałd
1:0
Tęcza Miłomłyn
zobacz ›
13
2011-10-22
Syrena Młynary
1:0
Orzeł Janowiec Kościelny
zobacz ›
13
2011-10-22
GKS Stawiguda
0:2
Iskra Narzym
zobacz ›
13
2011-10-22
Ewingi Zalewo
1:1
Olimpia Olsztynek
zobacz ›
13
2011-10-22
Zamek Kurzętnik
0:3
Concordia II Elbląg
zobacz ›
13
2011-10-22
Ossa Biskupiec Pomorski
1:3
Warmiak Łukta
zobacz ›
13
2011-10-22
Polonia Iłowo
3:1
Osa Ząbrowo
zobacz ›
13
2011-10-22
Kormoran Zwierzewo
2:1
Olimpia II Elbląg
zobacz ›
12
2011-10-16
Osa Ząbrowo
5:3
Kormoran Zwierzewo
zobacz ›
12
2011-10-16
Concordia II Elbląg
4:1
Ossa Biskupiec Pomorski
zobacz ›
12
2011-10-16
Iskra Narzym
1:1
Ewingi Zalewo
zobacz ›
12
2011-10-16
Orzeł Janowiec Kościelny
3:1
GKS Stawiguda
zobacz ›
12
2011-10-16
Olimpia II Elbląg
7:0
Grunwald Gierzwałd
zobacz ›
12
2011-10-15
Warmiak Łukta
1:4
Polonia Iłowo
zobacz ›
12
2011-10-15
Olimpia Olsztynek
1:1
Zamek Kurzętnik
zobacz ›
12
2011-10-15
Tęcza Miłomłyn
2:0
Syrena Młynary
zobacz ›
11
2011-10-09
Osa Ząbrowo
2:4
Olimpia II Elbląg
zobacz ›
11
2011-10-08
Syrena Młynary
0:3
Grunwald Gierzwałd
zobacz ›
11
2011-10-08
GKS Stawiguda
0:1
Tęcza Miłomłyn
zobacz ›
11
2011-10-08
Ewingi Zalewo
0:1
Orzeł Janowiec Kościelny
zobacz ›
11
2011-10-08
Zamek Kurzętnik
0:1
Iskra Narzym
zobacz ›
11
2011-10-08
Ossa Biskupiec Pomorski
2:4
Olimpia Olsztynek
zobacz ›
11
2011-10-08
Polonia Iłowo
1:1
Concordia II Elbląg
zobacz ›
11
2011-10-08
Kormoran Zwierzewo
5:0
Warmiak Łukta
zobacz ›
10
2011-10-02
Concordia II Elbląg
2:5
Kormoran Zwierzewo
zobacz ›
10
2011-10-02
Iskra Narzym
1:2
Ossa Biskupiec Pomorski
zobacz ›
10
2011-10-02
Orzeł Janowiec Kościelny
4:2
Zamek Kurzętnik
zobacz ›
10
2011-10-02
Grunwald Gierzwałd
3:1
GKS Stawiguda
zobacz ›
10
2011-10-02
Olimpia II Elbląg
10:0
Syrena Młynary
zobacz ›
10
2011-10-01
Warmiak Łukta
1:0
Osa Ząbrowo
zobacz ›
10
2011-10-01
Olimpia Olsztynek
0:3
Polonia Iłowo
zobacz ›
10
2011-10-01
Tęcza Miłomłyn
1:1
Ewingi Zalewo
zobacz ›
9
2011-09-27
Kormoran Zwierzewo
0:4
Olimpia Olsztynek
zobacz ›
9
2011-09-25
Osa Ząbrowo
0:1
Concordia II Elbląg
zobacz ›
9
2011-09-24
GKS Stawiguda
2:2
Syrena Młynary
zobacz ›
9
2011-09-24
Ewingi Zalewo
0:1
Grunwald Gierzwałd
zobacz ›
9
2011-09-24
Zamek Kurzętnik
1:2
Tęcza Miłomłyn
zobacz ›
9
2011-09-24
Ossa Biskupiec Pomorski
0:2
Orzeł Janowiec Kościelny
zobacz ›
9
2011-09-24
Polonia Iłowo
1:1
Iskra Narzym
zobacz ›
9
2011-09-24
Warmiak Łukta
1:6
Olimpia II Elbląg
zobacz ›
8
2011-09-18
Concordia II Elbląg
2:2
Warmiak Łukta
zobacz ›
8
2011-09-18
Iskra Narzym
2:0
Kormoran Zwierzewo
zobacz ›
8
2011-09-18
Grunwald Gierzwałd
3:0
Zamek Kurzętnik
zobacz ›
8
2011-09-18
Olimpia II Elbląg
1:2
GKS Stawiguda
zobacz ›
8
2011-09-17
Olimpia Olsztynek
2:1
Osa Ząbrowo
zobacz ›
8
2011-09-17
Orzeł Janowiec Kościelny
2:2
Polonia Iłowo
zobacz ›
8
2011-09-17
Tęcza Miłomłyn
2:2
Ossa Biskupiec Pomorski
zobacz ›
8
2011-09-17
Syrena Młynary
1:0
Ewingi Zalewo
zobacz ›
7
2011-09-14
Ewingi Zalewo
0:2
GKS Stawiguda
zobacz ›
7
2011-09-14
Zamek Kurzętnik
0:0
Syrena Młynary
zobacz ›
7
2011-09-14
Ossa Biskupiec Pomorski
2:1
Grunwald Gierzwałd
zobacz ›
7
2011-09-14
Polonia Iłowo
2:2
Tęcza Miłomłyn
zobacz ›
7
2011-09-14
Kormoran Zwierzewo
0:7
Orzeł Janowiec Kościelny
zobacz ›
7
2011-09-14
Osa Ząbrowo
1:1
Iskra Narzym
zobacz ›
7
2011-09-14
Warmiak Łukta
6:1
Olimpia Olsztynek
zobacz ›
7
2011-09-14
Concordia II Elbląg
0:6
Olimpia II Elbląg
zobacz ›
6
2011-09-11
Iskra Narzym
1:3
Warmiak Łukta
zobacz ›
6
2011-09-11
Orzeł Janowiec Kościelny
4:2
Osa Ząbrowo
zobacz ›
6
2011-09-11
Grunwald Gierzwałd
0:1
Polonia Iłowo
zobacz ›
6
2011-09-11
Olimpia II Elbląg
2:1
Ewingi Zalewo
zobacz ›
6
2011-09-10
Olimpia Olsztynek
4:0
Concordia II Elbląg
zobacz ›
6
2011-09-10
Tęcza Miłomłyn
3:4
Kormoran Zwierzewo
zobacz ›
6
2011-09-10
GKS Stawiguda
4:0
Zamek Kurzętnik
zobacz ›
6
2011-09-09
Syrena Młynary
3:3
Ossa Biskupiec Pomorski
zobacz ›
5
2011-09-04
Zamek Kurzętnik
0:1
Ewingi Zalewo
zobacz ›
5
2011-09-04
Osa Ząbrowo
1:4
Tęcza Miłomłyn
zobacz ›
5
2011-09-04
Concordia II Elbląg
6:1
Iskra Narzym
zobacz ›
5
2011-09-03
Ossa Biskupiec Pomorski
2:2
GKS Stawiguda
zobacz ›
5
2011-09-03
Polonia Iłowo
5:1
Syrena Młynary
zobacz ›
5
2011-09-03
Kormoran Zwierzewo
3:1
Grunwald Gierzwałd
zobacz ›
5
2011-09-03
Warmiak Łukta
0:0
Orzeł Janowiec Kościelny
zobacz ›
5
2011-09-03
Olimpia Olsztynek
2:0
Olimpia II Elbląg
zobacz ›
4
2011-08-31
Iskra Narzym
1:1
Olimpia Olsztynek
zobacz ›
4
2011-08-31
Orzeł Janowiec Kościelny
8:1
Concordia II Elbląg
zobacz ›
4
2011-08-31
Tęcza Miłomłyn
0:1
Warmiak Łukta
zobacz ›
4
2011-08-31
Grunwald Gierzwałd
1:1
Osa Ząbrowo
zobacz ›
4
2011-08-31
Syrena Młynary
2:0
Kormoran Zwierzewo
zobacz ›
4
2011-08-31
GKS Stawiguda
2:1
Polonia Iłowo
zobacz ›
4
2011-08-31
Ewingi Zalewo
1:0
Ossa Biskupiec Pomorski
zobacz ›
4
2011-08-31
Olimpia II Elbląg
1:1
Zamek Kurzętnik
zobacz ›
3
2011-08-28
Osa Ząbrowo
2:0
Syrena Młynary
zobacz ›
3
2011-08-28
Concordia II Elbląg
2:1
Tęcza Miłomłyn
zobacz ›
3
2011-08-28
Iskra Narzym
1:11
Olimpia II Elbląg
zobacz ›
3
2011-08-27
Ossa Biskupiec Pomorski
1:1
Zamek Kurzętnik
zobacz ›
3
2011-08-27
Polonia Iłowo
0:2
Ewingi Zalewo
zobacz ›
3
2011-08-27
Kormoran Zwierzewo
1:4
GKS Stawiguda
zobacz ›
3
2011-08-27
Warmiak Łukta
3:1
Grunwald Gierzwałd
zobacz ›
3
2011-08-27
Olimpia Olsztynek
4:0
Orzeł Janowiec Kościelny
zobacz ›
2
2011-08-21
Osa Ząbrowo
0:3
GKS Stawiguda
zobacz ›
2
2011-08-21
Orzeł Janowiec Kościelny
1:0
Iskra Narzym
zobacz ›
2
2011-08-21
Grunwald Gierzwałd
1:3
Concordia II Elbląg
zobacz ›
2
2011-08-21
Olimpia II Elbląg
4:0
Ossa Biskupiec Pomorski
zobacz ›
2
2011-08-20
Tęcza Miłomłyn
0:1
Olimpia Olsztynek
zobacz ›
2
2011-08-20
Syrena Młynary
1:3
Warmiak Łukta
zobacz ›
2
2011-08-20
Ewingi Zalewo
1:0
Kormoran Zwierzewo
zobacz ›
2
2011-08-20
Zamek Kurzętnik
0:3
Polonia Iłowo
zobacz ›
1
2011-08-14
Orzeł Janowiec Kościelny
3:6
Olimpia II Elbląg
zobacz ›
1
2011-08-13
Polonia Iłowo
0:0
Ossa Biskupiec Pomorski
zobacz ›
1
2011-08-13
Kormoran Zwierzewo
3:4
Zamek Kurzętnik
zobacz ›
1
2011-08-13
Osa Ząbrowo
0:0
Ewingi Zalewo
zobacz ›
1
2011-08-13
Warmiak Łukta
2:2
GKS Stawiguda
zobacz ›
1
2011-08-13
Olimpia Olsztynek
2:2
Grunwald Gierzwałd
zobacz ›
1
2011-08-13
Iskra Narzym
2:2
Tęcza Miłomłyn
zobacz ›
1
2011-08-12
Concordia II Elbląg
0:1
Syrena Młynary
zobacz ›
Ostatnie spotkanie
Olimpia Olsztynek
2:2
Tęcza Miłomłyn
2011-11-19, 13:00:00
relacja »
Reklama
Najnowsza galeria
OLIMPIA OLSZTYNEK - TĘCZA MIŁOMŁYN
Ładowanie...
Najbliższe spotkanie
W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.
Najbliższa kolejka
Najbliższa kolejka 18
Wyniki
Ostatnia kolejka 17
Olimpia Olsztynek
2:2
Tęcza Miłomłyn
GKS Stawiguda
4:1
Osa Ząbrowo
Ossa Biskupiec Pomorski
2:4
Olimpia II Elbląg
Polonia Iłowo
1:0
Zamek Kurzętnik
Kormoran Zwierzewo
0:2
Ewingi Zalewo
Warmiak Łukta
3:2
Syrena Młynary
Concordia II Elbląg
1:1
Grunwald Gierzwałd
Iskra Narzym
2:3
Orzeł Janowiec Kościelny